Nintendo zapowiada konsolę New 2DS XL

1

Firma nie zwalnia tempa.

Japoński gigant ogłosił oficjalnie, że już niedługo do sprzedaży trafi kolejna przenośna konsola łącząca w sobie najlepsze cechy 2DS-a oraz 3DS-a XL. Nintendo potwierdziło, że urządzenie zadebiutuje na terenie Europy 28 lipca bieżącego roku. Cena prawdopodobnie została ustalona na 200 dolarów. Producent przygotował również wideo prezentację, którą możecie obejrzeć poniżej:

Nintendo 2DS XL wykorzystywać będzie duży ekran 3DS-a XL, lecz wyświetlacz nie otrzyma wsparcia dla trzech wymiarów. Zamiast tego, możemy liczyć na lżejszą konstrukcję, ładniejszy design obudowy oraz wbudowany adapter do obsługi figurek i kart Amiibo.

Na nowym urządzeniu będzie można grać we wszystkie dotychczas wydane gry na 3DS-ie, oraz te, które dopiero trafią do sprzedaży. Wraz z premierą handhelda zadebiutują trzy tytuły – Hey! PIKIMIN, i Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused? i Miitopia.

Źródło: Nintendo

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz