Najlepsze gry 2017 roku na Switch. Klasyka Nintendo

0

Maszynka do tworzenia hitów.

Nintendo w ostatnich latach przyzwyczaiło nas do swoich dziwacznych konsol, które nie zawsze trafiają w gusta szerokiego grona odbiorców. Switch również jest cudakiem, ale próbującym otworzyć się na nowych użytkowników, którzy dotychczas nawet nie pomyśleliby, żeby kupić sprzęt Ninny. A co najlepsze, to właśnie na tę platformę pojawiły się w tym roku dwa tytuły, których średnia na Metacriticu wynosi ponad 96/100. Godne pozazdroszczenia!

Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

Kliknij banner, żeby przejść do tekstu.

THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILD

Marzec upłynął pod znakiem The Legend of Zelda. Najnowsza odsłona serii zachwyciła krytyków na całym świecie, łącznie z resztą graczy, którzy także nie sczędzili dobrych słów o grze Nintendo. Przygody Linka po raz pierwszy odbywały się w tak dużym, otwartym świecie, pełnym zagadek, łamigłówek, przeciwników do pokonania i sekretów do odkrycia. Właśnie takich tytułów ekskluzywnych potrzebują konsole!

 
1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz