Najciekawsze polskie gry 2017 roku

0

Najbliższy rok zapowiada się równie dobrze jak poprzedni.

Ostatnie dwanaście miesięcy było dla polskiej sceny deweloperskiej pasmem sukcesów. Każdy, kto zainteresowany jest mniej lub bardziej branżą gier, chciałby, aby kolejny rok był równie udany i wszystko wskazuje na to, że tak własnie będzie. Przed Wami dziesięć najlepiej zapowiadających się polskich gier 2017 roku. Jeżeli macie swoje typy, koniecznie podzielcie się nimi z nami w komentarzach!

REALPOLITIKS

Realpolitiks to nadchodząca strategia czasu rzeczywistego katowickiego studia Jujubee, w której gracz otrzymuje możliwość wcielenia się w przywódcę jednego ze współczesnych państw i zmierzenia się z wyzwaniami wynikającymi z jego geograficznego i politycznego położenia. Celem gry jest osiągnięcie chwały i zapewnienie dobrobytu kierowanej nacji. Główne aspekty Realpolitiks, za które bezpośrednio odpowiada gracz, to polityka wewnętrzna, gospodarka, dyplomacja, szpiegostwo i wojna. Rozgrywane scenariusze stanowią wariację na temat realnych i fikcyjnych wydarzeń. Premiera już w lutym.

Producent: Jujubee
Platformy: PC
Premiera: luty 2017 roku

TSIOQUE

Tsioque na pierwszy rzut oka może i wygląda niepozornie, ale trzeba pamiętać, że jest to produkcja przygotowywana przez studio OhNoo, które ma na swoim koncie fenomenalne Tormentum: Dark Sorrow. Protagonistką tej kolorowej przygodówki jest mała dziewczynka próbująca wydostać się ze szponów złego czarnoksiężnika. Główną bronią bohaterki jest talent do sprowadzania chaosu i zniszczenia wszędzie gdziekolwiek się pojawi. Największymi atutami Tsioque są przepiękna ręcznie rysowana grafika, wypełniony interakcjami świat oraz humor z domieszką mroku i niepewności.

Producent: OhNoo Studio
Platformy: PC
Premiera: luty 2017 roku

 
1 2 3 4 5
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz