Nadchodzi wersja 1.0 World of Tanks

1

Tytuł otrzyma m.in. nowy silnik graficzny, nowości będzie jednak więcej.

Wargaming zapowiada wielkie zmiany w World of Tanks. W marcu 2018 roku produkcja przejdzie na zupełnie nowy silnik graficzny o nazwie CORE, a co za tym idzie, twórcy przerobią 25 map, w taki sposób, aby odpowiadały nowym standardom. Na tym jednak nie koniec! World of Tanks otrzyma także nową ścieżkę dźwiękową i dźwięki otoczenia, dzięki czemu poczujecie się jak na prawdziwym polu bitwy!

Aktualizacja 1.0 to radykalna zmiana, mówi Milos Jerabek, Dyrektor rozwoju World of Tanks. Dusza gry pozostanie niezmieniona, ale nowy silnik graficzny prowadzi do zwiększenia jakości obrazu w znacznie większym stopniu niż zwykłe podniesienie rozdzielczości. To oszałamiająca różnica i wprost nie możemy się doczekać kiedy gracze będą mogli jej spróbować.

Do marca zostało sporo czasu, ale World of Tanks 1.0 możecie zobaczyć i usłyszeć już teraz, dzięki enCore, specjalnej aplikacji, w której każdy może odtworzyć powtórki potyczek w nowej technologii i sprawdzić, jak produkcja będzie działała na ich sprzęcie. World of Tanks enCore pobierzecie tutaj.

Źródło: Wargaming.net

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz