Na te nowe technologie czekamy w 2018 roku

0

Doganiamy przyszłość!

Początek roku to, dzięki targom Consumer Electronics Show, ekscytujący czas dla wszystkich amatorów nowych technologii. Tegoroczna edycja wydarzenia dobiegła końca, a my zabraliśmy się za drobne podsumowanie. W trakcie targów zaprezentowano całą masę elektroniki użytkowej, dlatego wyłuskaliśmy dla was to, co dla graczy i wielbicieli nowych technologii najważniejsze i najbardziej interesujące. Przed wami siedem urządzeń, które naszym zdaniem zmienią oblicze rynku elektronicznej rozrywki.

HTC VIVE PRO

Nowa wersja zestawu wirtualnej rzeczywistości HTC VIVE otrzyma znacznie wyższą rozdzielczość ekranu (2880 x 1600 pikseli), poprawiony dźwięk przestrzenny i usprawnioną konstrukcję, dzięki której urządzenie będzie bardziej wygodne. Specjalny nadajnik umożliwi bezprzewodowe korzystanie z zestawu. Na pierwszy rzut oka, może wydawać się, że to niewiele, ale są to zmiany bardzo potrzebne. Na razie nie znamy ceny urządzenia, ale wiemy, że premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2018 roku.

 
1 2 3 4 5 6 7
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz