Mortal Kombat 11 – zwiastun fabularny

0

Bohaterowie Mortal Kombat muszą zjednoczyć się, aby stawić czoła armiom Shao Kahna i zakończyć kryzys panujący w teraźniejszości.

NetherRealm Studios udostępniło kolejny zwiastun do gry Mortal Kombat 11, który tym razem skupił się na wprowadzeniu do historii. Z oficjalnego opisu wynika, że „zgładzenie przez Raidena Starszego Boga Shinnoka wzburza gniew Kroniki oraz zaburza porządek i równowagę pomiędzy dobrem a złem. Aby przywrócić harmonię i stabilność w wymiarach, Kronika może zrobić tylko jedno – cofnąć się w czasie do początku i na nowo napisać historię”. Więcej zobaczycie w poniższym materiale wideo:

Mortal Kombat 11 zadebiutuje 23 kwietnia na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Polskim wydawcą gry będzie firma Cenega, która przygotuje polską wersję językową (napisy).

Źródło: Cenega

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz