Majowa oferta PlayStation Plus

0

W co zagramy w nadchodzącym miesiącu?

Sony opublikowało listę gier, które dostępne będą za darmo dla graczy z wykupionym abonamentem PlayStation Plus. W tym miesiącu znowu natrafimy na gry niezależne, ale również udostępnione zostaną tytuły wysokobudżetowe.

Użytkownicy PlayStation 4 otrzymają piątą odsłonę Tropico, gdzie wcielą się w dyktatora zarządzającego miastami i podległymi mu ludźmi. Dostępna będzie również gra Table Top Racing: World Tour, przywodząca na myśl klasyczne Micro Machines, tyle, że w wersji trójwymiarowej.

Z kolei na PlayStation 3 udostępniony zostanie Bionic Commando Rearmed 2, wraz z LocoRoco Cocoreccho. Posiadacze PlayStation Vity będą mogli natomiast pograć w Switch Galaxy Ultra oraz God of War: Ghost of Sparta. Nowy rzut dostępny będzie od 3 maja bieżącego roku. Warto więc spieszyć się z kupnem kwietniowych gier, ponieważ za kilka dni wrócą do normalnej ceny.

Źródło: PlayStation Blog

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz