Link w jeszcze lepszej formie

0

Odświeżona edycja The Legend of Zelda: Twilight Princess w dużym stopniu usprawni rozgrywkę.

Najważniejszą zmianą w nadchodzącym remasterze będzie oczywiście oprawa wizualna. Grafika w wysokiej rozdzielczości nada produkcji nowy charakter i sprawi, że gra będzie przystępniejsza dla współczesnych miłośników wirtualnej rozrywki. Do gry dodane zostaną kolejne przedmioty do zbierania, lampion pomagający w odnajdywaniu fragmentów Poe Soul, a także całkowicie nowy rodzaj rozgrywki – Hero Mode. Tryb ten pozwoli na ukończenie fabuły ze znacznie zwiększonym poziomem trudności oraz odwróconym światem (łącznie z lochami).

Tytuł wykorzysta możliwości kontrolera Wii U. Przy jego pomocy będziemy zarządzać ekwipunkiem, korzystać z mapy oraz w szybki sposób przemieniać się w wilka bez konieczności wstrzymywania gry. Dzięki gamepadowi otrzymamy możliwość gry przy wyłączonym telewizorze, a także umieścimy posty na Miiverse, z wykorzystaniem nowych pieczątek nawiązujących do Twilight Princess.

The Legend of Zelda: Twilight Princess HD trafi do sprzedaży 4 marca bieżącego roku. Gra dostępna będzie wyłącznie na konsoli Nintendo Wii U. Oprócz standardowej wersji, w sklepach pojawi się również edycja limitowana, zawierająca płytę z produkcją, figurkę amiboo Wolf Link oraz płytę ze ścieżką dźwiękową.

Źródło: Informacja prasowa

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz