Lando dołączy do Star Wars: Battlefront

0

Wraz z nowym rozszerzeniem, DICE udostępni dwóch grywalnych herosów.

Electronic Arts przedstawiło szczegóły nadchodzących dodatków, które mają sprawić radość zarówno posiadaczom przepustki sezonowej oraz osobom, czekającym na darmową zawartość. W czerwcu do sprzedaży trafi rozszerzenie Bespin, rozgrywające się w Mieście w Chmurach znanym ze Starej Trylogii Gwiezdnych Wojen.

Wraz z DLC udostępnieni zostaną kolejni bohaterowie – tym razem będą to Lando Calrissian oraz łowca nagród Dengar. Wraz z nimi do gry dołączą nowe rodzaje broni, gwiezdne karty i dodatkowy tryb rozgrywki. Gracze bez season passa mogą natomiast liczyć na więcej zleceń od Huttów, różnorodne eventy, misje społecznościowe, itp.

Oprócz Bespi, Electronic Arts planuje wydać jeszcze dwa płatne rozszerzenia. DICE przygotowało materiał filmowy przedstawiający Greedo, który pojawi się w przyszłych aktualizacjach. Jak widać, Battlefront jest coraz bardziej wspierany przez producenta i wydawcę, co dla posiadaczy gry jest ogromną zaletą. Więcej o przyszłości tego tytułu znajdziecie na oficjalnej stronie Battlefronta.

Star Wars: Battlefront trafił do sprzedaży 19 listopada ubiegłego roku. Produkcja dostępna jest na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a także na komputerach osobistych. Więcej o tytule dowiecie się z naszej recenzji.

Źródło: Star Wars EA

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz