KONKURS PREMIEROWY: 3x Horizon: Zero Dawn

442

Horizon: Zero Dawn

MAMY ZWYCIĘZCÓW! :-)

Kuba

http://www.ceneo.pl/40990832
Dinozaury z Horizon, jak każde roboty, do poruszania się wymagają oprogramowania. Załóżmy, że jest to złośliwe oprogramowanie. Natomiast Aloy w swoim arsenale posiada różne typy strzał. Z tego względu wyposażyłbym ją w ich nowy typ: strzały z nośnikiem pamięci, na którym jest antywirus. Po trafieniu antywirus przedostawałby się do układów scalonych i neutralizował ich oprogramowanie. Jedyną wadą tej szybkiej metody eliminacji jest fakt, że trzeba mieć świetną celność, bo taka strzała musi trafić bardzo blisko tych układów scalonych, aby antywirus zadziałał zgodnie z oczekiwaniami.

Damian

http://www.ceneo.pl/36186227
Zwierzę szybko przedzierało się przez gęstwiny pobliskiego gaju. Podążało już za konkretnym celem, wizjery optyczne nie uchwyciły cóż to za zdobycz jednak termo skanery rejestrowały już temperaturę ciała obiektu. Bez wątpienia był to człowiek, cóż może być prostszego… Zwierze ruszyło w pogoń z zadziwiającą szybkością i po chwili uciekająca ludzka samica była w zasięgu przednich zacisków. Nagle jednak ostry ból w dolnych odnóżach kroczących spowodował zachwianie się robotycznego drapieżnika i runął on w konwulsjach na ziemię. Układ kroczący został zniszczony w 70 %, przyjęcie pozycji pionowej wykluczone. Ludzka samica kroczyła już w stronę drapieżnika, który nieoczekiwanie stał się ofiarą. Zwierze postanowiło zobaczyć cóż doprowadziło go do klęski. Wizjer optyczny dostrzegł różnobarwne prostopadłościany jednak nie można było ich rozpoznać… Niemożliwe by tak drobny przedmiot mógł zadawać tak rozległe obrażenia… Przed zniszczeniem sensory dźwiękowe uchwyciły tylko – Aloy pozdraw…

Marcin

http://www.ceneo.pl/5755794
Żyrafa marki Fiskars – Idealna do walki wręcz z dalekich dystansów(do 4 metrów!!). Ruchoma głowica z ostrzem umożliwia doskonałe cięcie przewodów paliwowych maszyn z odległości bez narażenia się na bezpośredni atak ze strony maszyny. Doskonale nadaje się także do ucieczki – wspinania się na różnego rodzaju przeszkody. Kątowym zakończeniem śmiało można się zaczepić o skałę i wspiąć wyżej. Nowość w tym modelu to możliwość czepiania się gałęzi (bez ucinania ich!) i po krótkim rozbujaniu możliwość przeskoczenia na inną gałąź. Po złożeniu można nosić na plecach.

Ze Zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę! Już wkrótce widzimy się w kolejnym KONKURSIE! Polubcie nas na Facebooku, by być na bieżąco! :-)

 

HORIZON: ZERO DAWN CZEKA NA WAS!

Z okazji premiery gry Horizon: Zero Dawn organizujemy konkurs, w którym do zgarnięcia czekają 3 egzemplarze gry! Co należy zrobić, by mieć szansę na wygraną?

ZADANIE KONKURSOWE:

Znajdź na Ceneo.pl przedmiot, który zagwarantuje Aloy udane polowanie na robotycznego zwierza!
W komentarzu poniżej podaj link do produktu oraz krótko uzasadnij swój wybór!

Odpowiedzi prosimy umieszczać komentarzach poniżej.

Konkurs trwa do 1 do 5 marca 2017. Zwycięzców poznamy już 7 marca 2017! Wyniki zostaną opublikowane na stronie konkursu.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją Horizon Zero Dawn!

*zapoznajcie się także z regulaminem naszej zabawy.

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Dyskusja442 komentarze

 1. http://www.ceneo.pl/28862298#tab=spec

  Czasem w życiu trzeba pójśc na skróty :) Jakby nie było robotyczny zwierz, to samiec, a więc trzeba go zwabić, skusić i otumanić Feromonami PHEROMAX Man. A, kiedy straci czujność i będzie potulny jak baranek, zapolować. 100% sukcesu !!! :)

 2. Poleciłabym Aloy przedmiot jednocześnie przydatny, jak i przyjemny. W polowaniu należy pamiętać, że każda nieuwaga wroga jest naszym małym zwycięstwem. Mechaniczne robotyczne stworzenia, tak samo jak inne istoty reagują na dźwięk. Wystarczyłoby ustawić przenośny głośnik, puścić muzykę z odległości i czekać, jak zaciekawiona rytmicznymi dźwiękami macareny ustawiłaby się na linii strzału. Po udanym polowaniu Aloy mogłaby rozkoszować się ulubioną muzyką, w oddaleniu i ukryciu przed wścibskimi uszami dzikiego zwierza. Pożyteczne i przyjemne w jednym.

  http://www.ceneo.pl/38746626#tab=click_scroll

 3. To jest klasyka sama w sobie.Siekiera rozłupująca Gardena 2800S idealnie sprawdzi się podczas ścinania mniejszych robotów oraz rąbania większego metalu . Hartowane ostrze ze stali nierdzewnej w połączeniu z antyadhezyjną powłoką znacząco zwiększą komfort pracy.Bardzo dobrze wykonana, dobrze wyważona, bardzo pewna praca, zupełnie nie czuć masy co bedzie przekładało sie na wytrzymałość Aloy.Drewno/Stal/Ludzie nic nie stoi na przeszkodzie gdy ostrze zacznie swój taniec istna poezia.
  http://www.ceneo.pl/27636125#tab=click

 4. Aloy potrzebuje idealnego stroju na miarę czasów w których przyszło jej żyć. Reliktu przodków ze słowiańskich części globu. A mowa tu o 3 paskowym dresie, który od niepamiętnych czasów jest uniformem największych wojowników. Takim jak tutaj – http://www.ceneo.pl/49464692 Dzięki niemu Aloy zyska przewagę nie tylko przy polowaniu ale również szacunek na dzieli i większą odporność na napoje wyskokowe. A jeśli jej się poszczęści to może zyska przychylność potężnych bogów dzięki, którym jej Cheeki Breeki wjedzie na niespotykany dotąd poziom.

 5. Do ogłuszenia i ułatwienia polowania naszej głównej bohaterce potrzeba dwóch rzeczy:

  http://www.ceneo.pl/36919203#mh=P5S1jFHE86000WUgcK_y_eT5Y6tdeNEwy7yEkyhOQpTqyo4_CQimWPQs4TkPLdzbPxpInIETjMupT2yNZJh2Wmpy1Q2q3riDN15wiJIMs23m9XriKZzPI_lMVpzZR8ec8C-QpxyINAA8Pd4gVdf8gjmglHmb7CkTF9iOfbxP02Bnsi4ySMvNw8I451fi0wwIUDg2

  Powyższej płyty odpalonej na:

  http://www.ceneo.pl/29711981#mh=a0a1aaaa16009ion-audioRtVfO9r25q09h1aOqgMyiCEkyhOQpTqypzEQXv5wznD2rumamKQrx2elck6G6zFgc0AZMBGNzngcOk919dkMWcxv7Q0GFNEhM0UqnPOyda-_vdOn1Mn2tTt7isFXpxG5r5kG2GBtGRifag3oKhVaz_g_mmT2cJGqkoH0sIcc0Yo1

  Alloy z takim zestawem z pewnością przejęłaby władzę nad umysłami mechanicznych stworzeń – gwarantowany efekt zbliżony do oddziaływania dźwięku odkurzacza dla psa! ;)

 6. Myślę, że skutecznym wyposażeniem myśliwego mógłby być ten oto zbiór zadań z matematyki http://m.ceneo.pl/32080560#tab=spec
  Podrzucamy książkę robotozwierzakowi, a sterujący nim mózg elektronowy – łasy na intelektualne zagadki – rzuca się na nią ze zwierzęcym apetytem, jednak już na pierwszej stronie napotyka na zagwozdkę, no bo co dokładnie oznacza sam tytuł książki (Matematyka LO 3 zbiór zadań ZR NPP w.2014 OE)?
  Skonfundowany cyberzwierz tumanieje i traci orientację oraz kontakt z rzeczywistością, i jako taki staje się niezwykle łatwym celem dla sprawnego łowcy. Matma rządzi – c.n.d.

 7. Co się przyda Aloy? Na pewno Muchozol! Nie dość że świat został przejęty przez gigantyczne roboto-zwierzęta to bidulka musi się ścierać z innymi różnymi przeciwnościami, w świecie Horizon na pewno znajdzie się ktoś to zmodyfikuje Muchozol na tyle żeby działał też na wspomniane roboto-zwierzęta. Nic nie działa tak jak Muchozol!A jak się skończy to może sobie z pojemnika po nim stworzyć doniczkę, granat, grzechotkę, wszystko się z tego pojemniczka zrobi!

  http://www.ceneo.pl/28857528#mh=U4x27CUT10007agrecolsCYK_iCrpk_Uq5jlD59AkSEkyhOQpTqy0JMjqLEFTuoSGSRIDMgX6oaydvS2ZtyJcAS_OzeHUDavug0jsAmDA4OVnqflGtLfBEJBWKDDNzsjM316W6O6kq6O7Hlsfo9WsaLLjg95TVD_v8y_6DhPveOG5SUAtDIvGb37kjWuRs-sKnip6JhMs0eMXBcoqSIe0

 8. http://www.ceneo.pl/46442622#mh=u2W9hedg93005taser7wgRlHoMJ5Oz3kC6ErTCnSEkyhOQpTqy6AWAcP4Bp_x9KgDZ5EchSmoG5mEMcA5gmWZbQ8he7CZUJIPwbquC5_z_5c3XCnkmBmzEJKDibC11v1LkAu-PCNdYGbIhEMt6zPeq7Htm82naNnrrpnm4P5KvpkTkunpsM0jbJu3eQl1ALE0khFnSew2

  Ten paralizator skutecznie obezwładni największe robotyczne zwierzęta, które będą chciały zaatakować naszą główną bohaterkę. Aloy będzie miała do dyspozycji broń o sile rażenia 50 000 V co sprawia, że jest to jeden z najpotężniejszych oręży dostępnych na rynku !!! Zasięg strzału wynoszący 4,6 m da odpowiednią ilość czasu na wykonanie uniku (turlanki :D) przed rozpędzonym robotycznym tygrysem, czy nawet wielkim roboptakiem. Aloy dokładnie będzie wiedzieć jaki jest poziom baterii w jej paralizatorze dzięki informacjom wyświetlanym na 2 calowym ekranie natomiast celownik laserowy pozwoli na zabójczą precyzję w walce z robotycznymi zwierzętami. Czynnik miotający taser, a jest nim ciekły azot nasza rudowłosa łowczyni będzie mogła pozyskać z upolowanych robozwierzaków. Dzięki niewielkim rozmiarom Aloy będzie mogła nosić tę broń w kaburze, która jest przytwierdzona do pasa lub do uda.

 9. http://m.ceneo.pl/25016261

  Absolutnie najgenialniejsza broń wszechczasów która kest używana już od wielu wieków (pierwotną datę powstania mówi się że jest to rok 2013, przynajmniej wtedy został wprowadzony do masowej sprzedaży). Niewiele jego egzemplarzy zostało na tym nowy świecie, a takowe osiągają wartość liczoną w setkach tysięcy. Posiada wiele niasamowitych funkcji takich jak panel podświetlający się gdy w pobliżu pojawią się roboty, panel dotykowy pozwalający zmiane tryby działania i inne. Serdecznie polecam

 10. Gratulacje dla wygranych :)
  Czemu zawsze nagradzacie mężczyzn?
  Kobiety też mają interesujące poglądy na wiele spraw :)

  • Czemu nagradzacie tylko ludzi z miast?
   W Będziszewie też ludzie mają interesujące poglądy na wiele spraw :)

Zostaw komentarz