Kompani w The Technomancer

0

Nowy materiał wideo poświęcony jest drużynie.

Studio Focus Home Interactive opublikowało kolejny zwiastun erpega sci-fi Technomancer. Nowy materiał wideo skupia się na kompanach, którzy przyłączą się do gracza w trakcie rozgrywki. Każda napotkana na drodze postać kieruje się własnymi motywacjami i postępuje na swój sposób. Wszystkie charakteryzuje też indywidualny zestaw umiejętności oraz unikalny styl walki.

W drużynie mogą znajdować się maksymalnie dwaj kompanii. Wszyscy awansują razem z graczem, który może wyposażyć ich w nową broń i pancerz, jak również rozwinąć ich talenty. Mars to bardzo niebezpieczne miejsce, dlatego kluczem do sukcesu będzie stworzenie drużyny posiadającej jak najlepsze wyposażenie i uzupełniającej się wzajemnie umiejętnościami.

Najciekawsze jest to, że każdy kompan ma własne opinie i kodeks moralny. Jeżeli będziemy postępować wbrew ich przekonaniom, mogą się zdenerwować, a nawet opuścić grupę. Jeżeli jednak okażemy się w ich oczach godni, zdobędziemy dozgonnych przyjaciół, a może nawet znajdziemy miłość. Wszystkie decyzje, które podejmiemy, będą miały nieodwracalne konsekwencje.

Premiera The Technomancer odbędzie się już 28 czerwca. Produkcja trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Polskim wydawcą gry jest cdp.pl.


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz