Kolejna darmowa gra do odebrania na Humble

0

Magnetyczne rękawice i latające wyspy czekają na odwiedziny.

A Story About My Uncle, gra z gatunku tych „portalopodobnych” jest przez następny dzień i trochę do odebrania za darmo na platformie Humble. Wystarczy wejść do sklepu tutaj, i odebrać swoją kopię. To kilka godzin latania, przyciągania się i przeskakiwania między punktami, zapakowanych w naprawdę ładną oprawę graficzną.

Jeśli natomiast interesuje was nasze zdanie na temat tego, czy warto? Absolutnie! A Story About My Uncle nie jest może najbardziej przełomową logiczno-zręcznościową grą, ale opowiada naprawdę przyjemną historię, która unika uciekania w epickie tony zamiast tego skupiając się na bliskich rodzinnych relacjach. Do tego latanie między kolejnymi platformami sprawia sporo przyjemności, a w miarę postępów przygody zyskujemy dodatkowe moce, które pozwalają nam robić fantastyczne rzeczy i przy okazji zobaczyć kilka ładnych widoczków.


Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz