Kingdom Come: Deliverance bez 4K i HDR na PS4 Pro i XONE X

1

Jakie rozdzielczości uciągną konsole?

W wywiadzie udzielonym serwisowi WCCFTech specjalista ds. Public Relations studia Warhorse, Tobias Stolz-Zwilling, zdradził, że Kingdom Come: Deliverance będzie wyglądał inaczej w zależności od konsoli, na której odpalimy grę. Na Xbox One X zagramy w 1440p, na Playstation 4 w 1080p, z kolei na podstawowych wersjach obu konsol w 900p. Stolz-Zwilling tłumaczy, że ograniczenia te narzucone są nie tylko przez sprzęt, ale także silnik gry Cry Engine 3.8.6, który nie pozwala m.in. na wykorzystanie technologii HDR.

Kingdom Come: Deliverance to historyczna gra role-playing rodem z Czech, której akcja toczy się w tymże kraju w XV w., gdzie prosty jako syn kowala wciągnięci zostajemy w światową politykę, po tym gdy nasza wioska zostaje doszczętnie zniszczona. Produkcja przyciąga wzrok oprawą wizualną i realistycznym systemem walki. Tytuł znalazł się też na naszej liście najbardziej oczekiwanych gier 2018 roku, którą znajdziecie tutaj. Premiera na PC oraz konsolach Playstation 4 i Xbox One już 13 lutego.

Źródło: wccftech

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

  1. kingdom! jedna z lepszych gierek na ps 4, z tym, ze ja duzo bardziej ja wole na PRO, dlatego miedzy innymi poszedlem na deal z media expert i wymienilem za starą konsole

Zostaw komentarz