Jeszcze jeden materiał z Deus Ex: Rozłam Ludzkości

0

Solidna porcja gameplayu.

Do premiery Deus Ex: Rozłam Ludzkości zostało już niewiele czasu, dlatego wydawca gry robi wszystko, żeby o produkcji usłyszało jak najwięcej potencjalnych nabywców. Tym razem możliwość przetestowania tytułu otrzymali pracownicy youtube’owego kanału PlayStation Access, którzy nagrali aż trzydzieści minut materiału.

Poniższy fragment rozgrywki skupił się na zaprezentowaniu mało widowiskowego, ale za to skutecznego rodzaju gry. Adam Jensen jest wręcz stworzony do bezszelestnego eliminowania wrogów i cichego przemieszczania się po pomieszczeniach. W etapach skradankowych dużą role odgrywać będą umiejętności głównego bohatera, dzięki którym protagonista może określić dokładne położenie przeciwników lub stać się niewidzialnym.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutuje 23 sierpnia bieżącego roku. Produkcja studia Eidos Montreal dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz