Jest nadzieja na remaster WarCrafta 3

0

Czyżbyś niedługo otrzymali oficjalną zapowiedź?

W dniu dzisiejszym do sprzedaży trafiła odświeżona wersja pierwszej odsłony StarCrafta, co doskonale pokrywa się z zapowiedziami Blizzarda, w których jakiś czas temu zasugerowano powrót do trzech najważniejszych tytułów producenta. W ubiegłym miesiącu WarCraft 3 obchodził swoje piętnaste urodziny i wszystko wskazuje na to, że już niedługo otrzymamy konkretne informację o planowanym remasterze. Co prawda, nadal są to głównie domysły, ale wydaje mi się, że jest w nich sporo prawdy.

Powodem, dla którego można zakładać, że Blizzard pracuje nad remasterem „trójki” jest niedawne uruchomienie serwerów testowych do tejże właśnie gry. Ponadto, z jednego ze wpisu pracownika firmy wynika, że producent planuje sporo poprawek w oprawie graficznej i gameplay – przykładowo, zmniejszone zostaną drzewa w celu zwiększenia widoczności jednostek oraz zostanie poprawiony balans lokacji pierwszych baz. Więcej informacji znajdziecie na blogu battle.net.

Źródło: Battle.net

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz