Hitman: zapowiedź testów beta

0

Nowy materiał wideo promuje nadchodzące betatesty.

Światło dzienne ujrzał kolejny zwiastun promujący nadchodzącego Hitmana. Film opublikowany został z okazji zbliżających się testów beta, które 12 lutego wystartują na PlayStation 4 i 19 lutego na komputerach osobistych. Dostęp otwarty jest dla każdego, kto zamówił grę przed premierą.

Testy beta obejmą prolog gry, w którym Agent 47 dołączy do ICA i pozna Dianę Burnwood. Gracze poznają w nim mechanikę i reguły rządzące rozgrywką, jak również wezmą udział w dwóch akcjach. Postępy w testach beta zostaną zresetowane w dniu premiery gry.

Nowy Hitman powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja podzielona została na epizody, które będą ukazywały się w regularnych odstępach czasu. Premiera pierwszego zaplanowana jest na 11 marca 2016 roku.

Źródło: Hitman

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz