Hitman 2 zaoferuje rozgrywkę sieciową

0

Wykonywanie zleceń przeniesie się na sieciowy front.

Seria Hitman zawsze kojarzona była raczej z kampanią dla pojedynczego gracza. Z każdą odsłoną w samotności można było poznać nowy rozdział w histroii Agenta 47. Teraz jednak IO Interactive postanowiło wprowadzić coś świeżego do swojej serii. Potwierdzony został więc tryb multiplayer dla zbliżającego się Hitmana 2.

Ghost Mode, bo tak będzie się nazywała ta opcja zabawy, zaoferuje możliwość wykonania zlecenia zabójstwa. Twist polega jednak na tym, że na mapie znajdować będzie się dwóch graczy, rywalizujących o pierwszeństwo w wyeliminowaniu wyznaczonych celów. Żeby jednak nie było zbyt łatwo, będą one wyznaczane w sposób losowy. Zwycięzcą meczu zostaje natomiast osoba, która jako pierwsza będzie miała na swoim koncie pięć głów. Co ciekawe, żeby zabójstwo zostało zaliczone, trzeba je wykonać z ukrycia. Latanie po planszy z klamką w ręku nie wchodzi więc w grę.

Trzeba przyznać, że brzmi to co najmniej ciekawie. Sam grałem w poprzedniego Hitmana i po zaliczeniu głównych misji kampanii nie bardzo miałem ochotę na dalsze kontynuowanie swojej przygody z tą produkcją. Tryb rozgrywki sieciowej będzie więc w stanie w ciekawy sposób wydłużyć żywot „dwójki”. O ile oczywiście, IO Interactive będzie dbało o jego dalszy rozwój. Premiera Hitmana 2 odbędzie się za równy miesiąc, czyli 13 listopada.

Źródło: Dualshockers


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz