Halo: Spartan Strike

0

Popularna seria w końcu zawitała na platformy mobilne z iOS na pokładzie.

Spartan Strike to kolejna po Spartan Assault strzelanka z widokiem z góry, której akcja osadzona została w uniwersum Halo. Tym razem podczas wydarzeń, które ukazane zostały w Halo 2. Wcielamy się w Spartanina, biorącego udział w tajnej symulacji ONI. Gra oferuje nowe rodzaje broni, pojazdy i osiągnięcia.

Halo: Spartan Strike powstało z myślą o Windowsie 8, Windowsie Phone 8, Androidzie i iOS. Posiadacze urządzeń Apple i właściciele kont w platformie Steam mogą kupić Halo: Spartan Bundle, w skład którego wejdzie również Spartan Assault. Cena to 9,99 dolarów. Za Halo: Spartan Strike zapłacimy 5,99 dolarów.

Osoby, które grają na Windowsie 8, mają możliwość wzięcia udziału w cotygodniowych wyzwaniach i porównywania wyników z resztą graczy. Mogą też zdobyć osiągnięcia, które odblokują ekskluzywną zawartość w Halo: The Master Chief Collection na konsoli Xbox One.

Źródło: Xbox

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz