Gwint ze świąteczną aktualizacją

0

Łatka dodaje moc nowości, przekonaj się jakich.

Świąteczna aktualizacja do gry Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana jest już dostępna do pobrania na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jakie zmiany wprowadza do zabawy łatka? Po pierwsze, twórcy dodali do gry przeszło 100 nowych kart, z których wiele posiada zupełnie nowe umiejętności i mechaniki. Po drugie, otrzymaliśmy system codziennych misji, a po trzecie, zmieniono istniejące funkcje i warstwę wizualną produkcji, m.in. menu budowania talii czy ekran wymiany kart.

Razem ze świąteczną aktualizacją rozpoczyna się również trzecie wydarzenie sezonowe Gwinta, Zimowe Łowy, w którym gracze otrzymają możliwość zdobycia tematycznego awatara, ramki i tytułu! Co więcej, w ciągu trzech dni od wejścia aktualizacji w życie niektóre zmienione karty będzie można zniszczyć za zwiększoną liczbę Fragmentów Kart. Szczegółowe informacje na temat łatki znajdziecie tutaj.

Źródło: CD Projekt RED

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz