GOG.com wchodzi na Ceneo.pl

1

Jedna z największych platform dystrybucji cyfrowej, należąca do grupy CD Projekt dostępna jest teraz na Ceneo.pl.

Ponad dwa tysiące pozycji, a wśród nich rodzime hity, takie jak Wiedźmin 3 czy niezależny Ruiner dostępne są teraz w sklepie GOG.com na Ceneo.pl. Poza przygodami Geralta czy cyberpunkową strzelanką w serwisie pojawiają się setki nowych, niedostępnych dotychczas tytułów – część to produkcje z dystrybucji cyfrowej, które można teraz kupić bez pośredników, a wiele pozostałych dostępnych jest wyłącznie na GOG.com. Twórcy, której twórcy dołożyli wiele starań, by produkcje z lat ’90 i wczesnych ’00 działały sprawnie na dzisiejszym sprzęcie. W ofercie platformy znajdziemy klasyczne przygodówki, serie Heroes of Might & Magic czy Ultima.

Ultima VI

Pełną ofertę znajdziecie na stronie sklepu na Ceneo.pl, a indywidualne produkty pojawiać się będą także w porównywarce cen. Co ważne, cała oferta GOG.com to gry bez zabezpieczeń typu DRM – zakupione tam tytuły nie posiadają zabezpieczeń wymagających stałego połączenia z siecią, ani nawet klienta (choć jeśli będzie nam wygodniej, możemy skorzystać z programu GOG Galaxy, który zadba o aktualizacje zainstalowanych tytułów i pozwoli zarządzać kolekcją bez wchodzenia na stronę.

Autopromocja. Właścicielem serwisu Ekspert Ceneo jest Ceneo.pl

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz