For Honor tylko dla twardzieli

0

Ubisoft spogląda w stronę hardcore’owych graczy.

O For Honor dowiedzieliśmy się podczas ubiegłorocznych targów E3. Początkowo gra była zapowiadana jako tytuł przeznaczony wyłącznie do rozgrywek wieloosobowych. Producent po jakimś czasie dodał, że dostępna będzie także kampania dla pojedynczego gracza.

Tymczasem Alain Martinez z Ubisoftu stwierdził, że pracując przy For Honor, studio myśli przede wszystkim o bardziej doświadczonych użytkownikach. Produkcja ma być skierowana przede wszystkim do nich. Jest to kompletnie inne podejście niż w przypadku chociażby serii Assassin’s Creed dedykowanej masowemu odbiorcy. Martinez twierdzi również, że gra nie odniesie prawdopodobnie wielkiego sukcesu finansowego, ale nie jest to jej celem.

Wychodzi na to, że Ubisoft ostatnimi czasy coraz zaczyna lekko modyfikować swoją politykę odnośnie tworzenia gier. Dobrym przykładem jest wyprodukowanie wymagającego i realistycznego Rainbow Six: Siege lub przeniesienie premiery kolejnej odsłony asasynów na 2017 rok.

For Honor zadebiutuje w marcu przyszłego roku. Produkcja dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Gamespot

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz