Filmowy zwiastun Quantum Break

0

W tle przygrywa cover Nirvany.

Microsoft opublikował filmowy zwiastun Quantum Break, na którym pokazano kluczowe elementy fabuły nadchodzącej gry studia Remedy Entertainment. Uwagę zwraca przede wszystkim ścieżka dźwiękowa – w tle przygrywa utwór „Come As You Are” Nirvany w wykonaniu grupy Prep School.

Jack Joyce walczy o przetrwanie w świecie, w którym zepsuł się czas. Kiedy jego rodzina znalazła się w niebezpieczeństwie, a świat stanął na krawędzi zagłady, Jack musi walczyć ze złą korporacją Monarch Solutions przy użyciu jedynej broni, jaką posiada: czasu – czytamy w oficjalnym opisie zwiastuna.

Premiera Quantum Break nastąpi już 5. kwietnia. Tytuł trafi na konsolę Xbox One i komputery osobiste. Jednocześnie zadebiutuje serial, w którym główne role grają Shawn Ashmore (X-Men: Przeszłość, która nadejdzie), Dominic Monaghan (Władca Pierścieni) i Aidan Gillen (Gra o Tron).

Źródło: Microsoft


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz