FIFA 16 – najlepsze bramki 2015 roku

0

Electronic Arts prezentuje to, co w piłce nożnej jest najważniejsze – piękne gole.

Kolejna odsłona serii wydana w ubiegłym roku ponownie cieszyła się dużym uznaniem wśród graczy. FIFA 16 okazała się produkcją nad wyraz udaną, o czym mogliście przeczytać chociażby w naszej recenzji. Wydawca gry postanowił zaprezentować kilka najlepszych goli, jakie zdobyto w w 2015 roku.

Powyższy materiał pokazuje, że FIFA 16 ma sporo do zaoferowania, zwłaszcza, gdy biorą się za nią profesjonalni gracze. Electronic Arts przygotowuje również zestawienia „Goals of the Week”, w których mogą wystąpić akcje każdego z nas. Wystarczy wejść w odpowiedni link umieszczony pod filmem na YouTubie i wysłać swoje zgłoszenie. Sława jest na wyciągnięcie ręki.

FIFA 16 zadebiutowała na polskim rynku 24 września zeszłego roku. Produkcja dostępna jest na platformach PC, PlayStation 4, Xbox One oraz na konsolach poprzedniej generacji.

Źródło: YouTube

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz