Far Cry Primal z jeszcze lepszą edycją kolekcjonerską

0

Ubisoft przygotował drugi zestaw kolekcjonerski.

Na początku grudnia ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że wydawca gry pracuje nad edycją kolekcjonerską Far Cry Primal. Dzisiaj wiemy, że do sprzedaży trafi drugie wydanie specjalne ze znacznie bogatszą zawartością.

Standardowa edycja zaoferuje nam płytę z grą, słowniczek Wenji (językiem wykorzystywanym w produkcji), mapę Oros, oryginalną ścieżkę dźwiękową, metalowe pudełko, trzy dodatkowe misje, dodatkową broń, cztery pakiety ulepszeń oraz pudełko kolekcjonerskie. Unikatowa edycja została rozbudowana o następujące elementy:

  • czapka
  • kubek
  • prawdziwy mamuci ząb
  • replika czaszki tygrysa szablozębnego

Far Cry Primal zadebiutuje za niecały miesiąc, 23 lutego bieżącego roku. Produkcja Ubisoft Studios dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Przypominamy również ostatni zwiastun wprowadzający do fabuły gry.

Źródło: NaEkranie

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz