Far Cry 5 wciąż w drodze, ale jego propagandowe radio już czeka na słuchaczy

0

Słuchamy mieszkańców Hope County, możemy wygrać PS4 Pro.

Dla fanów czekających na premierę Far Cry 5 Ubisoft przygotował na platformie Spotify rozgłośnię radiową, która ma pozwolić poczuć klimat świata, w którym będziemy w stanie zanurzyć się pod koniec miesiąca. Hope County FM ma nam pokazać kawałek świata gry w wydawanych dwa razy w tygodniu nagraniach, serwując amerykańską muzykę i rozmaite wywiady.

Równie ciekawy jest jednak konkurs przygotowany dla słuchaczy – można w nim wygrać jedną z czterech konsol PlayStation 4 Pro oraz masę związanych z grą gadżetów. Przez cztery kolejne tygodnie na stronie konkursowej publikowane będą pytania związane ze światem gry (pierwsze dostępne jest już teraz). Dodatkowo, każdy kto zarejestruje się na stronie może otrzymać Księgę Josepha Seeda, szaleńca, z którym będziemy mierzyć się w Far Cry 5. Należy się jednak śpieszyć, bo liczba egzemplarzy księgi jest poważnie ograniczona!

Źródło: Informacja prasowa

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz