Far Cry 5 do ukończenia w dziesięć minut

0

Po co się męczyć?

Tomek jest całkiem zadowolony ze swojej przygody z Far Cry 5 (recenzja), ale nie brakuje mu rewolucyjnych zmian, które uczyniłyby najnowszą odsłonę serii wyjątkową. Pewnym rozwiązaniem mogłoby być dla niego skorzystanie z alternatywnego zakończenia, które pozwala zobaczyć napisy końcowe już po 10 minutach od pierwszego uruchomienia. Możecie to zobaczyć poniżej, ale uwaga na spoilery w filmie i następującym po nim akapicie!

Jak to zrobić? Cóż, podobnie jak w poprzedniej numerowanej odsłonie serii wystarczy… nic nie robić. Kiedy wraz z szeryfem i przedstawicielem federalnych docieramy do kompleksu Jonathana Seeda, zamiast założyć mu kajdanki wystarczy chwilę poczekać. Szeryf w końcu nie wytrzyma nerwowo, rzuci, że nie warto ryzykować życiem i każe nam zbierać się do wyjścia. Gdy tylko przekroczymy próg, gra się zakończy. 10/10?

Źródło: PC Gamer

 
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz