Fallout 76 doczeka się beta testów

0

Niestety, udział w nich wezmą tylko wybrańcy.

Fallout 76 zapowiedziany został niedawno. Kolejna odsłona słynnej serii zdaje się jednak zmienić swoje podejście do rozgrywki, kładąc większy nacisk na funkcje sieciowe. I o ile może to wzbudzać pewne wątpliwości wśród fanów, tak będzie szansa, aby sprawdzić ten tytuł jeszcze przed premierą. Bethesda przedstawiła właśnie wstępny termin rozpoczęcia testów tej produkcji.

Ich rozpoczęcie przypadnie na miesiąc przed premierą tego tytułu, czyli w październiku. Niestety, beta nie będzie otwarta i dostęp do niej będą miały tylko wybrane osoby. Aby otrzymać dostęp do próbnej wersji Fallouta 76, trzeba złożyć zamówienie przedpremierowe na ten tytuł. Następnie pozostaje już tylko czekać na zaproszenie od Bethesdy. Jak zapowiada samo studio, początkowo tylko mały procent kupców otrzyma dostęp do bety, jednak z każdym dniem rozsyłane będzie coraz więcej kluczy, gwarantujących dostęp do fazy testowej.

Jeżeli nie chcecie jednak robić zamówień przedpremierowych na tę produkcję, to pozostaje wam czekać do premiery. Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada, na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksach One.

Źródło: Polygon


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz