Fallout 4 potrzebuje 28 GB na dysku

0

Na Xbox Store pojawiła się informacja dotycząca ilości wolnego miejsca potrzebnego do zainstalowania gry.

Według oficjalnego sklepu Xbox One, Fallout 4 wymaga wyłącznie 28,12 GB na dysku twardym. Z perspektywy innych współczesnych produkcji, wynik ten wydaje się być bardzo mały. Dla porównania, Grand Theft Auto V w wersji na konsolę Microsoftu potrzebował prawie 50 GB. W przypadku Halo 5, będzie 60 GB.

Z informacji udzielanych przez twórców gry, można wywnioskować, że czwarta odsłona Fallouta będzie mogła poszczycić się rozbudowanym światem, pełnym szczegółów i detali. Dlatego dziwi fakt, że produkcja amerykańskiego studia może zajmować jeszcze mniej miejsca na dysku niż Wiedźmin 3: Dziki Gon (31,72 GB), który również obfitował w rozległe tereny, wypełnione licznymi zadaniami i postaciami.

Pete Hines z Bethesdy napisał na Twitterze, że firma nie udostępniła jeszcze oficjalnych wymagań sprzętowych. Możliwe więc, że powyższa informacja zostanie za jakiś czas zdementowana.

Fallout 4 trafi do sprzedaży 10 listopada bieżącego roku. Dostępny będzie na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: IGN

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz