EA Sports zapowiedziało grę FIFA 18

0

Cristiano Ronaldo na okładce i pierwszym zwiastunie.

EA Sports zapowiedziało grę FIFA 18. Produkcja pojawi się 29 września na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3 i Xbox 360. Twarzą najnowszej części popularnej piłkarskiej serii i bohaterem pierwszego zwiastuna jest Cristiano Ronaldo, najskuteczniejszy strzelec w historii Realu Madryt i zwycięzca plebiscytu FIFA na najlepszego piłkarza roku 2016.

Ronaldo nie jest jednak jedynie „chłopcem z okładki”. Zawodnik Realu Madryt brał udział w nagrywanych sesjach treningowych w Madrycie w przenośnym studio EA Capture. Zespół zebrał dane na temat przyspieszenia, rytmu biegu, umiejętności i technik strzelania piłkarza, dzięki czemu do gry przeniesiono nie tylko jego twarz, ale także piłkarską osobowość. W porównaniu z poprzednią częścią serii poprawiono też płynność i dynamikę ruchu. Brzmi to naprawdę zachęcająco.

EA Sports

FIFA 18 sprzedawana będzie w trzech edycjach: standardowej, Ronaldo oraz Ikony. Dodatkowo 21 września do usług EA Access na konsoli Xbox One i Origin Access na PC zawita wersja próbna. Zdobyte postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry. Poniżej informacje na temat edycji premierowych:

EA Sports

Na polskim rynku FIFA 18 dostępna będzie w zlokalizowanej wersji z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze pojawi się Ekstraklasa oraz polska reprezentacja.

Źródło: EA Sports

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz