Dzięki modom Resident Evil 2 jest jeszcze lepszy

0

Dzięki świetnej modyfikacji gra jest jeszcze straszniejsza.

Odświeżona wersja drugiej odsłony Resident Evil zadebiutowała 25 stycznia bieżącego roku. Od tamtej pory gra zdążyła sprzedać się w trzech milionach egzemplarzy, a wynik ten z pewnością jeszcze bardziej wzrośnie. Zwłaszcza, że za kilka dni udostępnione zostanie darmowe, fabularne rozszerzenie. Jeśli już mieliście okazję przejść najnowsze dzieło Capcomu i posiadacie wersję na PC, to właśnie otrzymaliście kolejny powód, żeby powrócić do Racoon City.

Modderzy wypuścili modyfikację do Resident Evil 2, która zmienia perspektywę na widok z oczu bohatera lub bohaterki. Dzięki temu, tytuł pod względem rozgrywki zbliżony jest do siódmej odsłony serii. Pliki z modem możecie pobrać z tego miejsca, aczkolwiek warto zaznaczyć, że modyfikacja nie jest jeszcze w pełni ukończona. Poniższe materiały pokazują, jak gra wygląda i działa w trybie FPS. Uważajcie jednak na spoilery, ponieważ fragmenty pochodzą z różnych etapów historii. Zachęcam jednocześnie do zapoznania się z recenzją gry mojego autorstwa, w której piszę, dlaczego warto zawracać sobie głowę tym dziełem.

Źródło: Gram.pl

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz