Dying Light Enhanced Edition w złocie

0

Z tej okazji światło dzienne ujrzał nowy zwiastun.

Techland ogłosił właśnie, że rozszerzona edycja Dying Light została ukończona i trafiła do tłoczni. Nic już nie zagrozi planowanej na 9 lutego premierze. Przy okazji producent opublikował nowy materiał wideo poświęcony nowemu systemowi wyzwań.

Teraz, gdy Enhanced Edition jest już w złocie, możemy skupić się na udzielaniu fanom informacji nt. usprawnień, które wprowadziliśmy. Dzisiaj przedstawiamy ‘Bounties’. W wielkim skrócie są to wyjątkowe cele które zmieniają się każdego dnia. W efekcie zawsze znajdzie się powód, by znów zagrać, najlepiej z przyjaciółmi, nawet jeśli zrobiłeś wszystkie misje i wyzwania. ‘Bounties’ to świetny sposób na dodatkowe punkty doświadczenia, zwłaszcza w nowych Poziomach Legendy, które będą odblokowane po wymaksowaniu podstawowych drzewek rozwoju– mówi Maciej Binkowski, główny projektant gry.

Poza tym edycja rozszerzona zaoferuje ulepszoną oprawę graficzną i usprawnioną sztuczną inteligencję przeciwników. Każdy, kto posiada podstawkę, otrzyma wszystkie z wymienionych usprawnień za darmo. 9 lutego ukaże się również dodatek The Following.

Źródło: informacja prasowa

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz