Devil May Cry 5 będzie miał specjalną edycję z prawdziwym płaszczem

1

Dostępnym za bardzo przystępną cenę.

Mieliście już tak kiedyś? Zobaczyliście na bohaterze gry zacny płaszczyk i stwierdziliście „muszę go mieć!”? Capcom Japan daje wam okazję, by spełnić swoje marzenia, oferując na sprzedać specjalne edycje Devil May Cry 5 z jednym z trzech płaszczy: Nero, Dantego lub V, czyli po jednym dla każdej z grywalnych postaci. Poniżej znajdziecie płaszczyk Nero, kosztujący zaledwie 750 000 yenów, czyli 24 880 tysięcy złotych. Chętni?

Dla tych z nas, którzy nie mają kieszonkowego na płaszczyk któregoś z twardzielskich chłopaków, Capcom ma natomiast koszule z krótkim rękawem i kieszonką na piersi z logo Devil May Cry 5, czyli praktycznie to samo, co przepiękne, stylowe płaszcze. Cena? Już tylko 400 złotych. Dante z pewnością nosiłby jedno i drugie, bez mrugnięcia okiem.

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja1 komentarz

  1. A very important and latest function shared for everyone in here http://windowstuts.net/mobile it has been showing all the wireless setting details in free of cost, i am also satisfied to use there given instruction from adding this service on my gadget.

Zostaw komentarz