Coldwood opowiada o Unravel

0

Do Sieci trafił dziennik deweloperski traktujący o procesie tworzenia gry.

Electronic Arts stara się jak najlepiej wypromować dzieło studia Coldwood Interactive AB. Mieliśmy już okazję obejrzeć zwiastun oraz gameplay prezentujący mechanikę gry. Tym razem twórcy produkcji podzielili się materiałem opowiadający o Unravel od strony technicznej.

Dzieło Coldwood to reprezentant platformówek 2.5D, który może poszczycić się piękną, kolorową oprawą graficzną oraz nietypowym bohaterem stworzonym z czerwonej włóczki. W celu przygotowania lokacji, twórcy gry wychodzili na zewnątrz w celu robienia zdjęć naturze. Żeby łatwiej było osadzić Yarnego w danym miejscu, na zdjęciu występowała również ręcznie robiona maskotka z jego podobizną.

Data premiery Unravel ustalona została na 9 lutego bieżącego roku. Gra dostępna będzie na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: YouTube

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz