Ceny na Ceneo: konsola na Komunię

0

Podpowiadamy, jaki prezent możecie sprawić swoim pociechom.

Rozpoczął się okres komunijny. Rodzicie w pocie czoła przygotowują się do tego ważnego dnia, a my postanowiliśmy pomóc im w wyborze najlepszego prezentu dla swoich pociech. Przygotowane przeze mnie zestawienie zawiera najciekawsze oferty na najbardziej popularne konsole. Udanych zakupów!

DLA FANÓW RATCHETA I CLANKA

Pierwszy z proponowanych przez nas zestawów zawiera konsolę PlayStation 4 Slim o pojemności 1 TB oraz trzy gry. Najmłodsi na pewno pokochają nowe przygody Ratcheta i Clanka, których filmową adaptacją był zeszłoroczny obraz kinowy pod tym samym tytułem. Starsze rodzeństwo i rodzice być może zainteresują się popularnymi wyścigami Driveclub, jak również Uncharted 4: Kres Złodzieja, które przez krytyków branżowych i graczy uznawane jest za jedną z najlepszych gier 2016 roku.

CENA NA CENEO: od 1438 zł

Konsola: PlayStation 4 Slim
Dysk: 1 TB
Gry: Driveclub, Uncharted 4: Kres Złodzieja, Ratchet & Clank

DLA MŁODYCH PADAWANÓW

Klocki LEGO i Gwiezdne Wojny – chyba trudno wyobrazić sobie lepsze połączenie. W skład prezentowanego przez nas zestawu wchodzi konsola PlayStation 4 z dyskiem twardym o pojemności 1 TB, film Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy na Blu-ray’u oraz jego całkiem niezła gradaptacja. Produkcja godna polecenia nie tylko dlatego, że umożliwia wyruszenie na przygody, których nie pokazano na filmie, ale także dlatego, że pozwala na odwiedzenie odległej galaktyki wraz z przyjaciółmi.

CENA NA CENEO: od 1249 zł

Konsola: PlayStation 4
Dysk: 1 TB
Gry: LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy

 
1 2 3
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz