Burza Ognia w Battlefield dopiero na wiosnę

1

DICE ewidentnie nie chce konkurować z Call of Duty, Firestorm opóźniony.

Mądrzy ludzie w DICE zrozumieli wreszcie, że ziemia bardzo kiepsko pali się zimą i naprawdę, naprawdę nie ma sensu marnować dużych ilości rozpałki, na tworzenie ognistych burz w listopadzie, gdzie i tak wszystko zgaśnie, więc Battle Royale do Battlefield V ukaże się dopiero w okolicach marca, wraz z jednym z rozszerzeń do sieciowej strzelanki.

Zdaje się, że DICE i Electronic Arts nie mają teraz zbyt dobrego roku – po odejściu Patricka Söderlunda i kilku innych ważnych członków personelu i opóźnieniu gry o miesiąc (a także krytyce związanej z dość absurdalną cenzurą podczas otwartych beta testów) wygląda na to, że studio nie wyrobi się na premierę z trybem, który w przypadku głównej konkurencji – Call of Duty – okazał się w tym roku mocno kluczowy. Cóż, może przynajmniej to, co dostaniemy na premierę będzie na wysokim poziomie?

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz