Black Friday – Sony obniża ceny gier i abonamentu PlayStation Plus

0

Gry w atrakcyjnych cenach.

Black Friday udzielił się już prawdopodobnie każdej większej firmie na świecie. Swojej okazji na przygotowanie kilku promocji nie mogło przegapić również Sony, które przygotowało dla swoich użytkowników naprawdę ciekawe oferty. Przeceny dla aktywnych subskrybentów PlayStation Plus dostępne są od wczoraj, natomiast reszta graczy musi poczekać do czwartku, tj. 23 listopada. Wyprzedaże z okazji Black Friday potrwają do najbliższego wtorku, 22.11.

Zdecydowanie największą atrakcją jest obniżka ceny 12-miesięcznego abonamentu, który można dostać 25% taniej, co przekłada się na 180,00 zł. Natomiast zniżki na wybrane tytuły dochodzą nawet do 60% – przykładowo, za Wiedźmina 3: Dziki Gon zapłacimy 65,50 zł, NiOh 101,40 zł a Gran Turismo Sport 124,50 zł. Pełną ofertę znajdziecie w PlayStation Store.

Źródło: PlayStation Store

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz