Bethesda o dodatkach do Fallouta 4

0

Historia powoli dobiega końca.

Od premiery czwartej odsłony Fallouta minęło już kilka miesięcy, a w tym czasie do sprzedaży trafiło kilka dodatków, które przedłużały żywotność produkcji. Początkowo producent zapowiedział, że pracuje nad trzema rozszerzeniami – The Automatron, Wasteland Workshop oraz Far Harbor, ale za jakiś czas potwierdził prace nad kolejnymi DLC.

Okazuje się jednak, że Bethesda po premierze owych dodatków zakończy przygodę z Falloutem 4. Ze wpisu Pete’a Hinesa na Twitterze wynika, że Nuka World (premiera w sierpniu bieżącego roku) będzie ostatnim zaplanowanym rozszerzeniem:

Fallout 4 zadebiutował 10 listopada ubiegłego roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tym tytule, zapraszam do recenzji autorstwa Dawida.

Źródło: VG24/7

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz