Battlefront 2 potwierdzony

0

Premiera w 2017 roku.

To, że powstanie kolejny Battlefront nie było żadną tajemnicą, jednak dopiero teraz Electronic Arts potwierdziło oficjalnie, że trwają prace nad kontynuacją. EA podzieliło się również kilkoma szczegółami na jej temat.

CFO Electronic Arts Blake Jorgensen zdradził, że Star Wars: Battlefront 2 pojawią się „większe i lepsze światy”, dla których inspiracją będą „nowe filmy”. Przypomnijmy, że oryginał oferował przede wszystkim lokacje z oryginalnej trylogii. Wyjątek stanowiło Jakku z Przebudzenia Mocy.

Dowiedzieliśmy się również, że premiera planowana jest na 2017 rok. Kolejne części mają pojawiać się co roku przez następne 3-4 lata. Jorgensen wyjawił też, że gwiezdnowojenna gra tworzona przez studia Visceral i Motive także zadebiutuje w przyszłym roku.

Źródło: Gamespot


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz