Assassin’s Creed: Odyssey to olbrzymia zmiana dla serii

1

Nie tylko wybór postaci i opcje dialogowe.

Wiedzieliśmy już o wyborze postaci, wiedzieliśmy, że gra po raz pierwszy wprowadzi rozgałęziające się opcje dialogowe, ale wszystko wskazuje na to, że Ubisoft przygotował parę innych, bardzo ciekawych niespodzianek. Takich jak nagroda za naszą głowę/kaptur, jeśli zabijemy zbyt dużo cywilów.

Dostaniemy też własną, pływającą bazę, okręt o nazwie Adrestia, z pomocą którego będziemy przemierzać starożytną Grecję. Statek ma mieć spore możliwości personalizacji, dając nam możliwość wymiany żagli, dziobu, siły taranowania i innych jego aspektów, a do tego zwerbowania załogi z mieszkańców świata Odyssey – wszyscy mają mieć statystyki, podpowiadające nam, jak dobrze sprawdzą się na morzu. Do tego dojdzie podpalanie strzał od źródeł ognia, rozprzestrzenianie się ognia i trucizny, które dadzą nam nowe pomysły na mordowanie naszych odległych przodków. No i oczywiście figurki kolekcjonerskie za miliony monet.

Źródło: vg247

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz