5 powodów, dla których warto wrócić do World of Tanks

0

Rozgrzewamy maszyny.

  NASTĘPNA 

Jakiś czas temu, World of Tanks w końcu wyszło z fazy beta. Najwyższa pora, wszakże produkcja zadebiutowała solidne osiem lat temu, a to dla branży gier wręcz nieskończoność. Zmiany w podejściu do tworzenia gier widocznie nie dotyczą Wargamingu, ponieważ ich najważniejsze dzieło cały czas cieszy się uznaniem wśród graczy z całego świata. Część z was pewnie już dawno odinstalowała tytuł z dysku, ale zapewniam, że wersja 1.0 jest dobry momentem, żeby powrócić do wojen czołgów.

Przed wami, pięć powodów, dzięki którym ponownie wkręciłem się w World of Tanks. Oczywiście, tytuł miewa swoje gorsze momenty, a część błędów lub problemów ze sprawiedliwym matchmakingiem nadal potrafi zajść za skórę, ale w tym momencie nie jest to istotne. Wprowadzone modyfikacje dały mi tak dużo frajdy, że nie mogłem się nimi z wami nie podzielić. Zaczynamy!

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz