15 minut z Beyond Good & Evil 2

0

Pierwsze demo na silniku gry.

Beyond Good & Evil 2 była jedną z najbardziej oczekiwanych i najciekawszych gier tegorocznych targów E3. Po fenomenalnym fabularnym zwiastunie, który Ubisoft pokazał podczas swojej konferencji, przyszedł czas na pierwsze wideo z rozgrywki. O grze opowiada Michel Ancel, dyrektor kreatywny Beyond Good & Evil 2 zastrzega, że jest to wczesna wersja gry, która wymaga jeszcze wielu poprawek.

Beyond Goog & Evil 2 to duchowy spadkobierca i jednocześnie prequel „jedynki”, którego akcja toczy się w układzie planetarnym System 3. W „dwójce” gracz przejdzie długą drogę od nędznego pirata do legendarnego kapitana. Twórcy zapowiadają m.in. niezapomniane postaci niezależne, wielokulturowy świat i kampanię fabularną, z której w sposób płynny będzie można przejść do trybu wieloosobowego.

Źródło: Ubisoft

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz