Zwiastun Black Ops 3

0

Treyarch daje nam przedsmak tego czym będzie nowe Call of Duty.

W sieci pojawił się nowy zwiastun Call of Duty: Black Ops 3. Zespół Treyarch nie zdecydował się na pokazanie fragmentów rozgrywki, zaserwował nam natomiast tło fabularne kolejnej odsłony popularnej serii.

W ciągu najbliższych 50 lat postęp technologiczny doprowadzi nas do świata, w którym tylko ci zdolni do przekraczania granic będą wiedzieli jak daleko możemy się posunąć – czytamy w opisie filmu.

W zwiastunie poruszona została kwestia transhumanizmu i niebezpieczeństw jakie niesie ze sobą dalsze ingerowanie przez naukowców w biologię człowieka. Każdy, kto grał w Deus Ex: Human Revolution, doskonale wie, o czym mowa.

Więcej szczegółów poznamy już w najbliższą niedzielę – na 26 kwietnia zaplanowana została oficjalna prezentacja Call of Duty: Black Ops 3. Dokładna data premiery jeszcze nie jest znana, ale można być niemal pewnym, że gra zadebiutuje jesienią.

Źródło: Treyarch

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz