ZTE Star 3

0

Chiński smartfon być może jako pierwszy będzie wspierał rozdzielczość 4K.

Wyświetlacze 2K dedykowane smartfonom jeszcze nie zdołały dobrze zadomowić się na rynku, a być może już wkrótce ujrzymy pierwszą telefon komórkowy wyposażony w ekran obsługujący rozdzielczość Ultra HD. Miałby nim być chiński ZTE Star 3.

ZTE Star 3
Render ZTE Star 3, za: MyDrivers

Z informacji opublikowanych przez serwis MyDrivers wynika, że urządzenie otrzyma 5.5-calowy ekran o rozdzielczości 4K, co daje astronomiczną liczbę 806 ppi. Podobny wyświetlacz został niedawno pokazany przez firmę Sharp.

ZTE Star 3
Render ZTE Star 3, za: MyDrivers

Na chwilę obecną nie wiadomo niczego więcej na temat smartfona ZTE Star 3. W sieci dostępne są jedynie grafiki promocyjne urządzenia. Na ich podstawie można jedynie stwierdzić, że urządzenie zostanie wyposażone w dwa tylne aparaty fotograficzne, a jego ekran otrzyma bardzo cienkie ramki.

Trudno ocenić na ile wiarygodna jest powyższa plotka. Przekonamy się o tym zapewne w ciągu nadchodzących miesięcy.

Źródło: MyDrivers

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz