BlackBerry DTEK50 już w sprzedaży

0

Druga jeżynka z Androidem.

Kanadyjska firma BlackBerry zaprezentowała oficjalnie swój drugi smartfon działający pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, jest nim DTEK50, przemianowany Alcatel Idol 4 z nakładką BlackBerry i oprogramowaniem zabezpieczającym DTEK.

Smartfon jest wyposażony w 5.2-calowy ekran Full HD, procesor Snapdragon 617, 3 GB RAM-u, 16 GB pamięci wewnętrznej, akumulator o pojemności 2610 mAh, 13-megapikselowy aparat fotograficzny z detekcją fazy, autofokusem i diodową lampą błyskową oraz 8-megapikselową kamerę przednią. Na pokładzie znajdziemy Androida 6.0 Marshmallow.

BlackBerry DTEK50 jest już dostępny w przedsprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Holandii za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Sugerowana cena detaliczna to $299, €339, CAD429 lub £275. Wysyłka rozpocznie się 8. sierpnia, czyli już na początku przyszłego tygodnia.

Źródło: BlackBerry


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz