BlackBerry DTEK50 już w sprzedaży

0

Druga jeżynka z Androidem.

Kanadyjska firma BlackBerry zaprezentowała oficjalnie swój drugi smartfon działający pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, jest nim DTEK50, przemianowany Alcatel Idol 4 z nakładką BlackBerry i oprogramowaniem zabezpieczającym DTEK.

Smartfon jest wyposażony w 5.2-calowy ekran Full HD, procesor Snapdragon 617, 3 GB RAM-u, 16 GB pamięci wewnętrznej, akumulator o pojemności 2610 mAh, 13-megapikselowy aparat fotograficzny z detekcją fazy, autofokusem i diodową lampą błyskową oraz 8-megapikselową kamerę przednią. Na pokładzie znajdziemy Androida 6.0 Marshmallow.

BlackBerry DTEK50 jest już dostępny w przedsprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Holandii za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Sugerowana cena detaliczna to $299, €339, CAD429 lub £275. Wysyłka rozpocznie się 8. sierpnia, czyli już na początku przyszłego tygodnia.

Źródło: BlackBerry


Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz