Zapowiedź Shift5+

0

Kolejna propozycja modyfikowalnej słuchawki.

Rynek modułowych smartfonów staje się coraz większy. Producenci zaczynają zauważać potencjał w tego typu rozwiązaniach, co przekłada się na nowe propozycje. Konkurencją dla ostatnio zapowiedzianego PuzzlePhone może być nowy Shift5+.

Urządzenie wyprodukowane przez niemieckiego producenta pozwoli na szybką wymianę baterii, wyświetlacza oraz innych istotnych elementów urządzenia.  Firma Shift nie ujawniła jeszcze pełnej listy możliwych modyfikacji.

Wewnątrz Shift5+ znajdziemy procesor Qualcomm, minimum 2GB pamięci RAM, 32 GB wolnej przestrzeni na dysku oraz baterię o pojemności 3000 mAh. Poza tym, dostępne będą dwa aparaty: przedni 5 MP i tylny 13 MP.

Użytkownicy smartfona otrzymają możliwość wyboru systemu operacyjnego, spośród Androida oraz Windowsa 10. O decyzji będzie trzeba poinformować w chwili dokonywania zakupu. Cenę urządzenia ustalono na 399 euro. Nie potwierdzono kiedy oficjalnie sprzęt trafi do sprzedaży. Możliwe, że premiera odbędzie się w trzecim kwartale przyszłego roku.

Źródło: PhoneArena

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz