Zapowiedź Fallout 4

0

Odliczanie dobiegło końca.

Bethesda kazała fanom czekać aż siedem lat na zapowiedź  kolejnej odsłony serii Fallout. Tajemnicze odliczanie dobiegło końca, a światło dzienne ujrzał pierwszy oficjalny zwiastun Fallout 4. Cierpliwość w końcu została nagrodzona.

Informacje na temat nowego Fallouta są na razie dosyć skromne. Za sprawą lokacji, które zobaczyć można na opublikowanym przez Bethesdę zwiastunie, wiadomo, że akcja kolejnej odsłony serii będzie rozgrywać się m.in. w stolicy  stanu Massachusetts – Bostonie.

Wiadomo również, że Fallout 4 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Data premiery na razie nie jest znana, wiadomo jedynie, że gra zostanie pokazana 15 czerwca na targach E3. Wtedy też poznamy więcej szczegółów.

Źródło: Fallout 4

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz