Xbox One: nowe możliwości personalizacji

0

Microsoft Xbox One

Next-genowa konsola Microsoftu wkrótce otrzyma aktualizację zawierającą dedykowane motywy graficzne znane z X360 oraz możliwość tworzenia zrzutów ekranu.

Powyższe informacje potwierdził sam szef platformy Xbox, Phil Spencer. Dedykowane motywy graficzne dla interfejsu konsoli znane są już graczom korzystającym wcześniej chociażby z Xbox 360 czy PlayStation 3. Natomiast możliwość tworzenia zrzutów ekranowych nie była jak dotąd bezpośrednio możliwa (z wyłączeniem dedykowanych rozwiązań w poszczególnych grach).

Dokładna data wprowadzenia funkcjonalności nie jest jeszcze znana, jednak prace już trwają. Warto jednak czekać, gdyż możliwość robienia screenshotów bezpośrednio z poziomu samej konsoli z pewnością przełoży się na większą aktywność społeczności graczy Xbox.

Źródło: TechnoBuffalo

Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz