Wyciek: Dark Souls 3

0

Do sieci trafiło sporo informacji na temat trzeciej części popularnej serii.

The Know, które weszło w posiadanie ekskluzywnych materiałów, donosi, że Dark Souls 3 znajduje się w produkcji i że zadebiutuje już w przyszłym roku. Gra powstaje z myślą o konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych, na których pojawi się prawdopodobnie z opóźnieniem.

To nie jedyne informacje, które wyciekły do sieci. W zamieszczonym poniżej materiale wideo znalazły się również zrzuty ekranu, grafiki koncepcyjne, a także szczegóły dotyczące rozgrywki.

Dark Souls 3 ma umożliwić jednoczesną zabawę czterem graczom. Na razie nie wiadomo jednak czy chodzi o tryb kooperacji, czy może o możliwość zmierzenia się z przeciwnikiem z krwi i kości. Do wyboru będzie 10 różnych klas postaci. W grze ma pojawić się 12 różnych obszarów, 45 nowych przeciwników, 15 nowych bossów, 100 nowych rodzajów broni i 40 zestawów uzbrojenia.

Poza tym łączna długość przerywników filmowych w Dark Souls 3 ma wynosić około 60 minut, czyli znacznie więcej niż w przypadku poprzednich części. Większość wykorzystywała będzie silnik gry. Ogółem Dark Souls 3 bogactwem zawartości ma przypominać oryginał.

Trudno powiedzieć na ile wiarygodne są doniesienia The Know. Dark Souls 3 ma zostać oficjalnie zaprezentowane podczas targów E3, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu. Wtedy przekonamy się, co było prawdą, a co nie.

Źródło: The Know

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz