Wrześniowe premiery gier

0

Koniec wakacji nie musi być wcale smutny.

Wakacje minęły jak z bicza trzasnął i już wkrótce rozpocznie się jesień. Gracze nie powinni mieć jednak powodów do narzekań, bo chociaż wrzesień, podobnie jak sierpień, nie będzie obfitował w wiele premier, kilka z nich pewnością zasługuje na uwagę. Zadowoleni będą przede wszystkim amatorzy piłki nożnej i fani klasyki, ale reszta też nie przejdzie obok niektórych tytułów obojętnie.

POLSKA FARMA 2017

Kolejna część jednego z najbardziej popularnych i innowacyjnych symulatorów rolniczych na świecie, czyli Symulatora Farmy warszawskiego studia PlayWay. Najważniejsze elementy Polskiej Farmy 2017 to realistyczna fizyka jazdy maszyn i fizyka gleby, przydomowy warsztat, szklarnie, czy różne środki ochrony roślin, jak również licencjonowane maszyny i sprzęty rolnicze od najsłynniejszych producentów, nie tylko z Polski, ale i ze świata. Nie mogło zabraknąć też wsparcie dla modów i trybu wieloosobowego.

Premiera: 2.09.2016
Producent: PlayWay
Platformy: PC


PRO EVOLUTION SOCCER 2017

Największą modyfikacją względem poprzedniczek będzie nowa wersja silnika graficznego FOX, która stanowiła bazę dla Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Twórcy obiecują lepszą kontrolę nad piłką, usprawniony system podań i poprawioną sztuczną inteligencję. W grze pojawią się też nowe efekty wizualne i poprawione zostaną ruchy zawodników. Dzięki nawiązaniu współpracy z FC Barcelona, Konami otrzymało rozszerzony dostęp do gwiazd klubu i wyłączność na odwzorowanie stadionu Camp Nou.

Premiera: 15.09.2016
Producent: PES Productions
Platformy: PC, X360, X1, PS3, PS4


BIOSHOCK: THE COLLECTION

Kolekcja, w skład której wchodzą zremasterowane wersje gier BioShock, BioShock 2 i BioShock Infinite ze wszystkimi dodatkami, powstała przede wszystkim z myślą o konsolach Xbox One i PlayStation 4. Największą zmianą względem oryginałów jest poprawiona grafika; twórcy podnieśli rozdzielczość do 1920 x 1080 pikseli i zwiększyli częstotliwość odświeżania ekranu do 60 klatek na sekundę.

Premiera: 16.09.2016
Producent: 2K Games
Platformy: PC, X1, PS4


1 2
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz