TOP 10 gier FREE TO PLAY na Androida i iOS

2

Największe perełki „szaraka”.

  NASTĘPNA 

Większość swojej pracy na portalu poświęcamy grom wydawanym na komputery osobiste oraz konsole. Jednakże w ostatnich latach to właśnie produkcje tworzone z myślą o rynku mobilnym zyskują na coraz większej popularności. W obecnych czasach posiadanie smartfona nie jest niczym wyjątkowym, dzięki czemu producenci na starcie mają ogromną bazę użytkowników. Jedynym problemem jest przyciągnięcie ich uwagi do swojego tytułu, co szczerze mówiąc nie jest wcale takie proste, zważywszy na to ile gier w ciągu roku trafia na Androida i iOS.

Większość z nich to niestety niegrywalne paździerze, ale oczywiście znajdą się też takie produkcje, przy których można spędzić miło czas. A co najważniejsze, za niektóre nie musimy płacić i choć w większości posiadają mikrotransakcje, to mimo to możemy czerpać z nich radość bez wydawania ani grosza. W tym zestawieniu przyjrzeliśmy się właśnie grom Free to Play dostępnym na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Miłej lektury!

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja2 komentarze

  1. Podobno miał najwięcej km przebiegniętych w pierwszej połowie. 15 kwietnia jest półmaraton w Poznaniu, może się wykazać.

Zostaw komentarz